Сергій Тігіпко: Дуже важливо провести справедливий екзит-пол

02.01.2010

Сергій Тігіпко, кандидат у президенти:

- Дуже важливо провести справедливий екзит-пол, і практично всі попередні роки він давав достатньо гарний результат, який звертав уваги на ті проблеми, які виникають в тому чи іншому регіоні. Таку думку ІМК висловив кандидат в президенти Сергій Тігіпко, коментуючи своє ставлення до проведення Національного екзит-полу під час президентських виборів.

"Можна буде відразу спостерігати за можливими фальсифікаціями, але я переконаний, що не це, все ж таки, врятує ситуацію", - зазначив він. На думку політика, саме жорстка політична конкуренція, яка сьогодні є, допоможе уникнути значної фальсифікації.

"Думаю також, свою роль зіграють і спостерігачі, які будуть слідкувати за тим, яким саме чином відбуватимуться вибори. Окрім того, ми сформували юридичні групи у всіх регіонах і будемо жорстко реагувати на випадки порушень. Також ми дали вказівку своїм штабам, вони об'єднали свої зусилля зі штабами інших кандидатів по захисту результатів", - підкреслив кандидат в президенти.

Водночас він висловив сумнів з приводу того, що комусь вдасться серйозно сфальсифікувати вибори.

"Від мене ви якщо і почуєте серйозну заяву, то вона буде короткою. Мені здається, результати виборів потрібно визнавати і рухатися далі", - сказав С.Тігіпко.

Підтримай Національний екзит-пол’2010

Коментарі