Ігор Когут: Національний екзит-полʼРада-2014 відбувся поза будь-яким фінансовим і політичним впливом


27.10.2014

Катерина Козеренко: За таким екзит-полом дуже приємно спостерігати


27.10.2014

Йоанна Конечна-Саламатін: Українці більш активні на виборах, ніж поляки


26.10.2014

Ігор Когут: Процес екзит-полу відбувається фахово


25.05.2014

Сем Клігер: Підстав для того, що буде систематична помилка у ході дослідження, немає


25.05.2014

Михайло Міщенко: У проблемних областях буде збільшено кількість дільниць, де проводитиметься екзит-пол


16.05.2014

Ірина Бекешкіна: Екзит-пол - профілактичний засіб контролю, який утримує владу від фальсифікацій волевиявлення громадян


16.05.2014

Наталя Харченко: Покроковий відбір – найбільш репрезентативний відбір, який застосовуватиметься під час екзит-полу-2014


16.05.2014

Ігор Когут: Екзит-пол - особливий спосіб контролю за перебігом голосування


27.10.2012

Володимир Паніотто про методологію Національного екзит-полу'2012


25.10.2012

В. Фесенко про функції Наглядової ради Національного екзит-полу


23.10.2012

Ярополк Тимків: Голос вибоця треба захистити


22.10.2012

Євген Бистрицький: Екзит-пол - критерій оцінки чесності виборів


19.10.2012

Ірина Бекешкіна: Екзит-пол – джерело знань про електоральну соціологію


18.10.2012

Андрій Биченко: Дані Національного екзит-полу’2012 захищені від помилок


17.10.2012

Ольга Айвазовська: Спостереження, екзит-пол, паралельний підрахунок голосів – основні компоненти громадського контролю за виборами


14.10.2012

Про що розкаже екзит-пол, але промовчать дані ЦВК


04.09.2012

Існує як мінімум чотири рівні убезпечення результатів Національного екзит-полу’2012 від фальсифікацій


04.09.2012

Михайло Бродський: Я завжди борюся проти фальсифікацій

- Громадяни мають право на об’єктивну, невикривлену інформацію, на правду. Суспільство зацікавлене у підтримці організацій, що контролюватимуть підрахунок їхніх голосів, щоб ніхто не мав можливості підтасувати результати, вкрасти голоси, якими громадяни можуть формувати владу, обирати Президента терміном на п’ять років.
14.01.2010

Михайло Міщенко: Ми плануємо, що похибка в опитуванні Національного екзит-полу не перевищуватиме 2,5%

Внаслідок того, що коштів в нас не дуже багато, Національний екзит-пол 2010 року проводитиме опитування на 240 дільницях, тобто, це менше, ніж під час попередніх екзит-полів. Внаслідок цього і похибка в опитуваннях буде дещо вищою. Про це ІМК повідомив заступник директора соціологічної служби Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова Михайло Міщенко.
14.01.2010

Сергій Одарич: Без екзит-полу неможливо бути переконаним, що підрахунок голосів відбувся чесно

На жаль, під час різних політичних кампаній чимало соціологічних служб не змогли втриматися від спокуси попрацювати на когось із кандидатів і трішки відійти від принципів наукової об'єктивності та чесності. Це вдалося в Україні, я переконаний, лише одній структурі - фонду «Демократичні ініціативи» і сподіваюся, що ще багато років у майбутньому фонд буде займати таку ж позицію
14.01.2010

Ганна Герман: Навіть два гроші можуть допомогти, аби дзвін демократії задзвонив

Коли я довідалася про громадську кампанію на збір коштів для Національного екзит-полу, то вирішила підтримати цю акцію. І хоч, на жаль, я не можу надати дуже великої підтримки, але все, що у моїх силах, якусь частинку, я надам – нехай це навіть будуть ті два гроші як у притчі про бідну вдову.
13.01.2010

Вахтанг Кіпіані: Ці соціологи викликають повагу

Чесні вибори – це коли громадяни знають максимум потрібного для усвідомленого вибору, а потім ідуть і голосують. Молодь сидить в інтернеті й каже, що всі вони такі-сякі. Ні, йдіть і голосуйте. Тоді матимете право сказати: ми зробили все, що могли.
13.01.2010

Олексій Малиновський: Екзит-пол – вагомий елемент громадянського суспільства

Підтримка екзит-полу – це, перш за все, справа суспільства. Якщо екзит-пол проводиться за всіма відповідними технологіями та стандартами, тоді він по праву стає одним із головних підтверджень демократичного голосування.
13.01.2010

Ольга Айвазовська: Екзит-пол легітимізує результати народного волевиявлення

Екзит-пол – це одна з точок контролю, яка, безперечно, потрібна для того, щоб надати якісну оцінку виборчому процесу і таким чином легітимізувати результат волевиявлення. Тому що, коли екзит-пол та інші паралельні підрахунки голосів дають різні цифри, це викликає занепокоєння у суспільстві.
13.01.2010

Діана Дуцик: Екзит-пол – критерій рівня демократії

Ми знаємо, що в 2004 році завдяки екзит-полу ми отримали реальні, а не сфальсифіковані результати виборів і могли бачити реальну картину, хто переміг. Я вважаю, що дуже важливо провести сьогодні такий екзит-пол. До нього мають долучитися якнайбільше активних громадян, усі, хто вважає, що Україна повинна бути демократичною державою.
13.01.2010

Євген Бистрицький: Цьому опитуванню можна довіряти

– Незважаючи на спроби деяких політичних сил підірвати значення цього справді незалежного українського екзит-полу, хочу наголосити на принципах його фінансування та проведення.
10.01.2010

Іван Малкович: Екзит-пол – це термометр, який відображає настрої виборців

Екзит-поли прийшли тільки тоді, коли повіяло певними демократичними змінами у нашій державі, зрозуміло, що у кожній державі це є таким термометром, який відображає настрої виборців, і я сподіваюся, що саме цей термометр буде справним і викликатиме довіру.
07.01.2010

Ілько Кучерів: Проведення екзит-полу – це іміджевий для України проект

- Ми вважаємо, що цей проект до певної міри є іміджевим для України. Це вже українська традиція, що ми проводимо такі екзит-поли, і це зразок демократичного розвитку України, підтвердження того, що у нас в країні є демократія, де такі опитування стають аргументом політичних дебатів. Це досвід, який ми зможемо розповсюдити на інші країни з перехідною демократією", - таку думку ІМК висловив директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.
05.01.2010

Володимир Паніотто: Я проти заборони оприлюднювати дані соцдосліджень за два тижні до виборів

- Я виступаю проти заборони друкування даних соціологічних досліджень за два тижні до виборів", - про це ІМК сказав генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор Національного університету "Києво-Могилянська академія" Володимир Паніотто.
05.01.2010

Євген Бистрицький: Екзит-пол буде проведено прозоро

- Можуть бути певні звинувачення від певних кандидатів, що екзит-пол проводиться непрозоро, але ми намагаємось створити такі умови, щоб можливість таких звинувачень була зведена до нуля. Ми переконані й віримо в те, що цього року екзит-пол буде таким же прозорим, валідним та репрезентативним, як і у минулі роки, - таку думку ІМК висловив виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький
05.01.2010

Дмитро Понамарчук: Зробимо маленький внесок у велике майбутнє

- Я підтримав Національний екзит-пол’2010 тому, що й сам безпосередньо причетний до перших екзит-полів в Україні, як і фонд «Демократичні ініціативи», який стояв біля джерел їхнього створення та проведення. На мій погляд, якщо ми хочемо більше знати про наше майбутнє, треба зробити маленький внесок сьогодні.
05.01.2010

Олександр Вишняк: Екзит-пол має сенс у країнах напівдемократії

За демократією потрібен контроль. Ще за часів авторитаризму Кучми досвід показав, що дуже важливо мати незалежний контроль за виборами, щоб знати – чесно вони були проведені чи ні. І в цьому сенсі екзит-пол є незамінним контролером.
04.01.2010

Олександр Сугоняко: Реальна можливість будувати демократію власноруч

Вибори у нашій країні не чисті і не прозорі. Тому нам потрібна альтернатива, тобто недержавна організація, яка об’єктивно висвітлюватиме ситуацію з підрахунком голосів. А отже, будь-яка робота, спрямована на проведення незалежного екзит-полу, є позитивною.
04.01.2010

Світлана Куц: Демократія підтримується не лише громадською активністю, а й громадськими коштами

Екзит-пол як громадська дія, як вияв складової демократичного суспільства, як практика демократії вартий того, щоб його підтримали саме громадяни.
03.01.2010

Віктор Лисицький: Бізнесмени зацікавлені в стабільності, а екзит-пол це інструмент стабільності

– Дуже важливо, що «Демініціативи» започаткували акцію саме громадської підтримки екзит-полу, бо саме громадськість має будувати демократію у себе вдома і забезпечити успішне майбутнє своєї країни. І саме через демократичні вибори можна прийти до такого рівня життя, як у розвинутих європейських країнах.
03.01.2010

Олег Рибачук: Не вибори, а лише виборці можуть призвести до змін у країні

– Центр «UA» є частиною громадської ініціативи Нового громадянина з підтримки Національного екзит-полу. А загалом цю ініціативу підтримали понад 30 незалежних та політично незаангажованих громадських організацій. Ми вважаємо, що головне у цій ініціативі донести громадськості те, що не вибори, а лише виборці можуть призвести до змін у країні.
03.01.2010

Костянтин Квурт: Аби наш з вами голос не був загублений

– Проведення екзит-полів – це правильна, європейська практика. По суті, вона дозволяє перевіряти політиків, як вони рахують наші з вами голоси.
03.01.2010

Наталія Лігачова: Обов'язкова процедура при організації демократичних виборів

– Я вважаю, що дуже важливо, що громадські спостерігачі стежать за таким важливим процесом, як голосування, адже це забезпечує, з одного боку, прозорість, а з іншого – викликає більшу довіру до результатів виборів.
03.01.2010

Сергій Тігіпко: Дуже важливо провести справедливий екзит-пол

Дуже важливо провести справедливий екзит-пол, і практично всі попередні роки він давав достатньо гарний результат, який звертав уваги на ті проблеми, які виникають в тому чи іншому регіоні. Таку думку ІМК висловив кандидат в президенти Сергій Тігіпко, коментуючи своє ставлення до проведення Національного екзит-полу під час президентських виборів.– С.Тігіпко
02.01.2010

Тарас Шевченко: У громадськості довіра до екзит-полу навіть більша, аніж довіра до результатів ЦВК

Для України екзит-пол дуже важлива річ, насамперед у сенсі контролю за тим, як відбуваються вибори, як рахуються голоси. На мою думку, сьогодні довіра до екзит-полу, що його здійснює Фонд «Демократичні ініціативи» разом із партнерами, є навіть більшою, аніж до результатів, які надає ЦВК.
31.12.2009

Андрій Куликов: Екзит-пол – дієвий інструмент контролю за справжнім волевиявленням виборців

Національний екзит-пол 2010 року може і має стати дієвим інструментом контролю за справжнім волевиявленням виборців. Тому, що уже зараз іде дуже багато розмов про те, що можливо знову доведеться вирішувати долю виборів у суді і для цього будуть потрібні усі дані, які можна зібрати.
31.12.2009
Підтримай Національний екзит-пол’2010

Коментарі